Jak poderwać kobietę?

Data

Kategoria

Poderwanie kobiety w obecnych czasach nie jest łatwe, ma to związek z tym że od dłuższego czasu zamknięci jesteśmy w domach z powodu pandemii. Można mimo to nadal poderwać kobietę skutecznie.

Zorganizowanie spotkania

Mamy wiele możliwości:

  • platformy online facebook, instagram, tinder.
  • praca
  • restauracja , spotkanie ze znajomymi
  • kluby tematyczne

Jak się jednak zachować na spotkaniu

Kluczowe jest zachowanie balansu między spontanicznością a umiejętnością bycie dżentelmenem. Kobiety lubią pewnych siebie mężczyzn lecz nie bezczelnych. Jak w kulturalny sposób poderwać skutecznie dziewczynę? 

Wiele można uzyskać dzięki umiejętności prowadzenia ciekawej i inteligentnej rozmowy. Należy unikać sytuacji, które spowodują u dziewczyny dyskomfort, takie sytuacje zawsze kończą spotkanie. Nie poruszaj potencjalnie ciężkich tematów , jak poprzednie związki, czy problemy z rodziną.

Nie opowiadaj „bajek”

Są oczywiście kobiety, które zdobędziesz imponując im różnego rodzaju wymyślonymi rzeczami, które w życiu robiłeś. Nie oszukujmy się jednak że jest to krótkotrwałe. W końcu w codzienny obcowaniu z kobietą wyjdzie że jesteś inną osobą. Nie twórz więc historii, których nie ma. Szczerość i otwartość może Tobie przynieść więcej niż tzw. „bajera”.

Umiejętność rozmawiania

Przed wszystkim słuchaj, zadawaj pytania, i daj kobiecie się odnaleźć w tej sytuacji. Jeśli będziesz używać tylko zdań zaczynających się od Ja. To po tym spotkaniu zostaniesz tylko „Ty”. Przygotuj się na spotkanie, dowiedz się co dana osoba lubi, co robi w wolnym czasie. Tak abyś mógł porozmawiać na ten temat.

Odpowiednie zachowanie się 

Mężczyźni dużo tracą w oczach kobiet, jeżeli nie umieją się odpowiednio zachować. Dotyczy to zarówno etykiety, jak i wypowiedzianych słów. Przy pierwszej rozmowie powinno się unikać próśb o zdjęcia erotyczne albo zaproszeń do swojego domu. Część kobiet może czuć się wtedy niezręcznie i niekomfortowo. Inne z kolei lubią taki sposób flirtu, choć to one powinny rozpocząć tego typu rozmowę. Kobiety doceniają za to różne gesty, takie jak otwieranie drzwi albo przesuwanie krzesła. Mogą wtedy uznać mężczyznę za prawdziwego dżentelmena. 

Zadbanie o swój wygląd 

Nie oszukujmy się że kobiety, tak samo zresztą jak mężczyźni, widzą czy ktoś dba o siebie. Jeśli jesteś otyły i bez formy, nie szukaj modelki. Zadbaj o siebie , o swój ubiór (nie musi to być od razu markowy garnitur) , o swoją higienę, o swoją formę. Powszechnie wiadomo jest że znacznie łatwiej znaleźć parę osobie , która wygląda dobrze. Odwiedź siłownię 2-3 razy w tygodniu, przygotuj sobie wyprany i wyprasowany strój na randkę. Zadbaj o to aby samochód, którym podjedziesz był czysty.

Obdaruj kobietę komplementem

Przy pierwszym spotkaniu istotne jest abyś docenił to jak kobieta przygotowała się do tej randki. Kobiety statystycznie przygotowują się do spotkania 3-4 razy dłużej. Jeśli kobieta przychodzi w dresie, nie umyta, i śmierdząca papierosami – to raczej ona sama nie widzi przyszłości w tym spotkaniu. Jeśli jednak , będzie umalowana, elegancka oraz uśmiechnięta. To wykorzystaj to i przekaż swoje odczucia kobiecie. Daj jej znać że doceniasz to co zrobiła. To jak wygląda i jaką jest osobą.

Unikaj kobiet materialistek 

Kobiety lubią być obdarowywane prezentami. Jednak szukaj takiej osoby która chce być obdarowana kwiatkiem, a nie kwiaciarnią. Czyli szukaj kobiet dla której liczy się gest a nie grubość twojego portfela. W dłużej perspektywie łatwiej z taką osobą stworzyć ciekawy związek, oparty na zaufaniu i wspólnych wartościach.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Ostatnio dodane